HIGIENIZACJA 4 w 1 – oferta specjalna!

WAŻNA DO 31 MARCA 2024 R.

Pakiet Higienizacji 4 w 1, czyli skaling + piaskowanie + fluoryzacja + instruktaż teraz w rewelacyjnej cenie 350 (zamiast 460 zł). Odkryj Sekret Higienizacji w Klinice Dentystycznej NOVA ESTETICA!

Protokół oczyszczania zębów z osadu oraz kamienia nazębnego jest kluczowym elementem utrzymania zdrowia jamy ustnej, ogólnego dobrego samopoczucia Pacjenta i powstawaniu chorób dziąseł. To kompleksowy zabieg, który w naszej klinice przeprowadzają wyłącznie wykwalifikowane higienistki stomatologiczne. Co więcej – dla uzyskania najlepszego efektu, do zabiegu higienizacji używają lup stomatologicznych oraz mikroskopu. Pacjent ma pewność precyzyjnie dokładnego oczyszczenia zębów, a higienistka misternie wykonanej pracy.

Higienizacja 4 w 1 to również pakiet wykonywanych kolejno zabiegów:

  1. Skaling pozwala usunąć nagromadzoną płytkę bakteryjną oraz kamień nazębny, które mogą prowadzić do stanów zapalnych i chorób dziąseł.

  2. Piaskowanie usuwa przebarwienia powierzchniowe oraz płytkę bakteryjną, przywracając zębom naturalną biel i blask.

  3. Fluor na zakończenie zabiegu, nakładany na powierzchnię zębów w celu wzmocnienia szkliwa i zapobieganiu próchnicy. W Nova Estetica higienistki mogą zamienić lakier z fluorem na preparat bez fluoru o podobnym efekcie działania.

  4. Instruktaż, czyli w pełni indywidualne, dopasowane do Pacjenta sposoby na profesjonalną higienę jamy ustnej w warunkach domowych
Promocja na Promienny Uśmiech obejmuje również Wybielanie zębów dla Dwojga.

Przyjdźcie razem na wizytę do jednej z naszych dyplomowanych higienistek stomatologicznych i odkryjcie Tajemnicę Białego Uśmiechu. Lampa wybielająca Beyond i wieloletnie doświadczenie każdej naszej higienistki to najlepszy przepis na zjawiskowo biały uśmiech.

Wybielanie zębów w NOVA ESTETICA to zabieg w pełni bezpieczny. Nowy, najczęściej 2-3-krotnie jaśniejszy kolor zębów utrzymuje się do kilku lat, w zależności od stosowania zaleceń higienistki stomatologicznej bezpośrednio po zabiegu; od Twoich nawyków żywieniowych czy jakości codziennej higieny jamy ustnej. Efekt jest widoczny natychmiast, a pojedynczy zabieg trwa maksymalnie 90 minut.

Skorzystaj już dzisiaj z naszej wyjątkowej oferty:
  • Pakiet Wybielanie Lampą Beyond Polus Ultra dla Pary jednego dnia – 2 700 zł (zamiast 3000 zł – standardowa cena to 1500 zł za osobę)
  • Wybielanie zębów lampą Beyond Polus Ultra + Higienizacja dla Pary jednego dnia 3200 zł (zamiast 1960 zł za osobę)
d

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share