Rewolucyjne DSD już w Nova Estetica

DSD (Digital Smile Design), czyli cyfrowe projektowanie uśmiechu to metoda planowania i wizualizacji idealnie dopasowanego do nas uśmiechu. Dzięki niej możemy spełnić wszystkie oczekiwania Pacjenta, naprawić każdy uśmiech i pokazać jego metamorfozę jeszcze przed faktycznym leczeniem stomatologicznym.

Jak się to odbywa?

Podczas pierwszej konsultacji lekarz stomatolog poznaje aktualne problemy Pacjenta z uzębieniem oraz jego wyobrażenia o pięknym uśmiechu.

Wykonuje serię cyfrowych zdjęć aparatem fotograficznym twarzy, zębów i uśmiechu Pacjenta. Ten materiał służy do wnikliwej analizy zależności między zębami, ustami, uśmiechem a rysami twarzy i mimiką wyrażającą emocje. Stanowi bazę do zaprojektowania nowego uśmiechu z uwzględnieniem preferencji Pacjenta.

Powstaje przejrzysty i dokładny plan leczenia, który często wymaga zaangażowania lekarzy stomatologów różnych specjalności – chirurga, ortodonty czy protetyka. W Nova Estetica, dzięki doświadczonemu zespołowi lekarzy i doskonałej komunikacji między nimi, jesteśmy w stanie zrealizować każdy plan leczenia. Jest on rozpisany na poszczególne etapy, dzięki czemu kolejne wizyty mogą być planowane z wyprzedzeniem, a koszty leczenia rozłożone w czasie.

Podczas ostatniego etapu Pacjent poznaje plan leczenia, a przede wszystkim przymierza swój nowy uśmiech (wykonany w pracowni protetycznej), który może zobaczyć na wykonanych fotografiach.

d

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share