Implanty (Straumann, Neobiotech, Ankylos, Bicon)

Implanty (Straumann, Neobiotech, Ankylos, Bicon)

Jakie implanty zębów wybrać?

Czy wiesz, jakie implanty wybrałby Twój lekarz stomatolog dla siebie i swojej rodziny? Który system uważa za ten o najwyższej jakości?

W naszej klinice stawiamy na indywidualny dobór implantów do potrzeb każdego Pacjenta. W zależności od warunków anatomicznych i z uwzględnieniem potrzeb Pacjenta stosujemy 2 podstawowe rodzaje implantów. W trakcie konsultacji lekarz implantolog ocenia kształt kości, jej ilość oraz odległość między zębami sąsiadującymi z luką po utraconym zębie. Przy doborze implantu ważne jest również, jakiego rodzaju odbudowa protetyczna jest planowana i jak dużo czasu przeznaczono na leczenie. W Nova Estetica mamy dostępne 2 systemy implantologiczne klasy premium – STRAUMANN i NEOBIOTECH. Ich użycie zapewnia bezpieczeństwo oraz wysoką skuteczność zabiegu, niezależnie od warunków kostnych pacjenta, co potwierdzone jest licznymi publikacjami i latami badań klinicznych.

Implanty Straumann – Nr 1 na świecie

Poznaj powody, dla których implanty Straumann są najczęściej rekomendowane w naszej klinice:

  1. dostępne w ponad 70 krajach na całym świecie – najbardziej rozpoznawalne
  2. uniwersalny system, który spełnia oczekiwania największej grupy Pacjentów
  3. światowy lider w implantologii – ponad 60 lat szwajcarskiej jakości
  4. pionier w zakresie nowoczesnych technologii i rozwiązań:
  5. oryginalna powierzchnia Straumann® SLActive® zwiększa przewidywalność leczenia i skraca czas gojenia
  6. implanty pozwalają na mniej inwazyjne opcje leczenia dzięki innowacyjnemu
  7. wyjątkowy materiał Roxolid®
  8. na całym świecie wszczepiono ponad 15 milionów implantów Straumann!
  9. dostępne w 4 podstawowych rodzajach i 2 powierzchniach (SLA i SLActive)

Implanty zębowe Straumann – jaka cena?

Implant z koroną protetyczną to najlepszy i najdłużej funkcjonujący sposób na odtworzenie brakującego zęba. I dodatkowo – zdecydowanie najbardziej komfortowy dla Pacjenta.

Więcej szczegółów w naszym cenniku dostępnym TUTAJ

Implanty zębów Neobiotech?

Firma Neobiotech intensywnie funkcjonująca na rynku od 2000 roku, zajmuje się produkcją implantów i innych implantologicznych produktów. Wszystkie są wysokiej jakości i podobnie jak w przypadku Straumann dostępne w niemal 70 krajach na świecie. Kształt i powierzchnia wszystkich rodzajów implantów stomatologicznych firmy Neobiotech zostały zaprojektowane tak, aby można je było wszczepić w kość wysokiej, ale i obniżonej jakości. Specjalne mocowanie umożliwia uzyskanie silnego i trwałego połączenia implantu zębowego z kością. Efekt ten wzmacnia specjalna szorstka powłoka implantu zwiększająca przyczepność do kości. Implanty zębów Neobiotech są dodatkowo odporne na siły związane z żuciem pokarmów.

Ich dodatkową zaletą jest idealne stożkowe połączenie implantów z łącznikiem i tym samym perfekcyjne funkcjonowanie korony na implancie Neobiotech.

Badania nad dostępnymi w sprzedaży systemami Neobiotech oraz nad tworzeniem nowych, odbywają się w Korei.

Koszt implantu Neobiotech w Nova Estetica to 2400 zł, a porcelanowej korony na implancie to 2000-2500 zł (w zależności od rodzaju łącznika).

Implanty Ankylos

Obecnie nie stosujemy tego systemu w leczeniu implantologicznym naszych Pacjentów, jesteśmy jednak w stanie pomóc tym z Państwa, którzy mają wszczepione implanty Ankylos. W trakcie konsultacji wyjaśnimy również różnice między poszczególnymi systemami implantologicznymi i zaproponujemy najlepiej dopasowane do indywidulanych potrzeb rozwiązanie i sposób leczenia implantologicznego.

Implanty Bicon

Podobnie jak w przypadku implantów Ankylos pomagamy Pacjentom, którzy mają je wszczepione. Krótkie implanty Bicon sprawdzają się u Pacjentów z małą ilością kości. Skracają czas samego zabiegu i całego leczenia implantologicznego. W czasie konsultacji nasz lekarz implantolog przekaże Państwu więcej informacji na temat implantów Bicon, a także Straumann, Neobiotech i Ankylos.

Implanty Warszawa – gdzie najlepiej?

Skąd wiedzieć, gdzie wykonać zabieg wszczepienia i który implant jest dla nas najlepszy? Pacjenci, którzy trafiają do nas na konsultacje implantologiczne, często dysponują wiedzą na temat wielu systemów implantologicznych. Ale o tym, jaki rodzaj implantu zęba będzie najlepszy, Pacjent powinien zdecydować wspólnie z lekarzem implantologiem podczas konsultacji – po wykonaniu zdjęć cyfrowych oraz zaawansowanych zdjęć rtg (tomografia, pantomogram) i obszernym wywiadzie z Pacjentem. Rozmowa powinna dotyczyć stylu życia, żywienia oraz obecnego stanu zdrowia i przebytych wcześniej chorób. W zabiegach implantologicznych bezcenne jest również doświadczenie eksperta implantologii oraz regularnie wykonywane przez niego zabiegi wszczepienia implantu i inne (np. regeneracja kości). Doświadczony implantolog poświęca czas na przygotowanie i odpowiednie zaplanowanie zabiegu. Wykorzystuje najnowsze technologie i materiały, które skracają czas zabiegu do minimum i eliminują dyskomfort Pacjenta.

Kiedy warto zdecydować się na implanty?

Implanty są najlepszą formą uzupełnienia braków uzębienia u zdecydowanej większości pacjentów. Największą zaletą implantów jest ich trwałość oraz wygoda użytkowania. Swoje właściwości implanty zawdzięczają głównie temu, że pozwalają podczas jedzenia przenosić nacisk na kości szczęki lub żuchwy, podobnie jak ma to miejsce przy naturalnych zębach. Implanty są dobrą formą inwestycji we własne zdrowie.
d

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share