Skip to content

Wzmianki o Nova Estetica

Kim jesteśmy i co robimy? Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o nas.

Licówki

Licówki porcelanowe Warszawa: na czym polega zabieg, cena licówek?

Dr Michał Korzan z naszej kliniki opisuje jak wygląda zabieg wklejenia licówek, kto może z nich skorzystać i dlaczego je poleca.

Implanty

Implanty: pytania i odpowiedzi

Dr Sebastian Łapiński (implanty, protetyka), opisuje czym są implanty zębowe, dla jakich pacjentów implanty są szczególnie zalecane i jak o nie dbać po zakończeniu leczenia implantologicznego. Czy każdy lekarz może wszczepiać implanty?

Wybielanie zębów

Szybkie i skuteczne wybielanie w Warszawie

Jak zdobyć piękny uśmiech? Zdradzamy skuteczne sposoby na pokonanie kompleksów związanych z uzębieniem. Czy biały uśmiech w godzinę jest możliwy? Czy wybielanie zębów jest konieczne?

Gaz-rozweselajacy-u-dentysty

Gaz rozweselający w stomatologii dziecięcej, czyli bezbolesne i bezpieczne znieczulenie

Gaz rozweselający w stomatologii? Bez bólu, lęku i bezpiecznie. Dr Sebastian Łapiński opisuje na czym polega fenomen leczenia dzieci i dorosłych przy użyciu podtlenku azotu.

Ozdoby na perfekcyjny uśmiech!

Wszystko na temat biżuterii nazębnej jako doskonałej ozdoby dla pięknego uśmiechu.

Implanty zębowe i ich zalety.

Implanty nie tylko są wygodne i trwałe, ale i bezpieczne, a obecnie coraz bardziej modne. Dr Sebastian Łapiński opowiada o wielu zaletach leczenia implantologicznego.

Rodzić do życia

Dr Martyna Wędrychowicz z wizytą w ursuskim klubie mam. Opowiadała o tym, jak dbać o ząbki malucha i jak zapobiegać wadom zgryzu u dzieci. Mamom dziękujemy za miłe przyjęcie i mnóstwo pytań:)

Czym się różni leczenie stomatologiczne w gabinecie prywatnym i na NFZ?

Stomatologia z NFZ w pigułce, czyli na co można liczyć w leczeniu stomatologicznym w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. A może dobry stomatolog prywatnie?