Skip to content

Galeria

Klinika Stomatologiczna Warszawa Ursus

Klinika Stomatologiczna Nova Estetica rozwija swoje skrzydła od marca 2009 roku – dzięki zadowoleniu i nieustannym zaufaniu, jakim obdarzają nas Pacjenci. Położenie w dogodnej lokalizacji (Warszawa Ursus) ułatwia dotarcie do nas każdym środkiem transportu z wielu warszawskich dzielnic – Centrum, Ochoty, Włoch, Bemowa, Ursynowa czy podwarszawskiego Piastowa i Pruszkowa.

Jak do nas trafić
Klinika dentystyczna Warszawa
Stomatolog Warszawa

Gabinet stomatologiczny w Nova Estetica

Każdy z gabinetów w Nova Estetica został stworzony z myślą o komforcie Pacjenta. Udało nam się zgromadzić wiele nowoczesnych urządzeń, które wspierają naszych lekarzy w uzyskaniu najlepszych efektów leczenia w optymalnym czasie. Dzięki temu nasi Pacjenci w każdym gabinecie mogą korzystać z pełnego zakresu usług stomatologicznych, jakie oferujemy. Przeczytaj więcej >

Tomograf stomatologiczny Warszawa
Leczenie kanałowe pod mikroskopem
Dentysta Warszawa

Rekonstrukcje uśmiechu

W klinice dentystycznej Nova Estetica lekarze stomatolodzy tworzą zespół doświadczonych ekspertów wszystkich specjalności. Doceniają to Pacjenci, którzy w jednym miejscu otrzymują pomoc w każdym zakresie – implantologii, ortodoncji, chirurgii, protetyki czy leczeniu zachowawczym. Specjalizujemy się również w leczeniu kanałowym pod mikroskopem i zaawansowanej periodontologii. Stosując gaz rozweselający u dzieci i dorosłych pomagamy pozbyć się dentofobii. Każde leczenie wspieramy cyfrową diagnostyką RTG. Wykonujemy zdjęcia: pantomogram, cefalometrię, tomografię komputerową i rtg punktowe (zębowe). W klinice Nova Estetica możesz zobaczyć swój uśmiech jeszcze przed leczeniem. Umów wizytę i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!