Klinika Dentystyczna Nova Estetica w Warszawie

Nova Estetica to klinika dentystyczna, której siłą jest zespół młodych i dynamicznych profesjonalistów. Tworzymy nowoczesne centrum stomatologii, w którym pacjent otrzymuję kompleksową opiekę i wsparcie na najwyższym poziomie. Charakteryzują nas wysokie standardy obsługi, nieustanne dążenie do rozwoju oraz praca zespołowa. Jesteśmy dumni z grona naszych zadowolonych, stałych Pacjentów, którzy wracają do nas ze swoimi bliskimi.

 

Zespół

Od kilkunastu lat zgrany zespół lekarzy stomatologów, higienistek oraz asystentek stomatologicznych otacza Pacjentów kompleksową opieką, oferując wsparcie na najwyższym poziomie. W Nova Estetica posiadamy 5 gabinetów stomatologicznych, zatrudniamy ekspertów z różnych dziedzin nowoczesnej stomatologii.

Nova Estetica Klinika Dentystyczna
4.1
Na podstawie 59 opinii
powered by Google
Jadwiga SokołowskaJadwiga Sokołowska
11:51 28 Jul 22
Jestem bardzo zadowolona .Bardzo mila Pani doktor, efektem końcowym jestem zachwycona , personel zaangażowany i pomocny.
Marcin KandybowiczMarcin Kandybowicz
10:46 13 Jul 22
Bardzo fajna klinika oferującą kompleksowy zestaw usług lekarzy różnych specjalizacji. Obsługa jest miła, rzetelna w pełni profesjonalna. Korzystamy z usług kliniki cala rodzina i wszystkim ją polecamy.Po kompleksowym leczeniu zaproponowanym i przeprowadzonym w klinice Nova Estetica w końcu udało mi się doprowadzić zęby do porządku. Było to możliwe dzięki pracy lekarzy różnych specjalizacji za co jestem im wdzięczny. Co dla mnie ważne wszystko do załatwienia w na miejscu.
Mateusz MateuszMateusz Mateusz
12:37 03 Jun 22
Jak na razie OK. Dr Weroniki Kidy za sprawą której skierowałem tu kroki nie będę polecał bo już ciężko z terminem u niej nie bez powodu 🙂 Nie żałuję!! Fachowcy. Dla mnie może być jeszcze drożej jeśli sprawiłoby to że będą szybsze terminy.
Klinika N.Estetica to placówka o wysokim poziomie usług , profesjonalizm pod każdym względem .Polecam usługę z całego serca ❤️
piotr ppiotr p
10:05 26 May 22
Klinika na naprawdę wysokim poziomie. Fakt, ceny nie są może niskie ale za to w pełni oddają jakość usługi. Lekarze dobrze wiedzą jak wykonać swoją pracę, utrzymując miłą i bezstresową atmosferę w czasie wizyty, a efekty ich pracy są naprawdę świetne. Złego słowa nie można powiedzieć również na recepcję przychodni. Panie są bardzo miłe i chętnie odpowiadają na wszelkie pytania. Jestem pacjentem od około 10 lat i nigdy nie miałem zlych doświadczeń z Nova Estetica, w 100% można ich polecić.
js_loader

Sprzęt

W Nova Estetica pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, stosując ultranowoczesne metody leczenia stomatologicznego, diagnostyki i znieczulenia. Wszystko to dla komfortu i bezpieczeństwa naszych Pacjentów. Inwestujemy w nowe technologie, aby świadczyć unikalne na rynku usługi stomatologiczne.

 

Specjalności Nova Estetica

Budowa jamy ustnej jest skomplikowana, a gama problemów, które mogą się pojawić - szeroka. Sprawdź, jak bardzo komfortowa jest nowoczesna stomatologia w Nova Estetica.

Doświadczenie ekspertów i nowoczesne materiały gwarantują piękny uśmiech na lata

Dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem zabiegowym jamy ustnej w znieczuleniu miejscowym.

Profesjonalne leczenie kanałowe pod mikroskopem chroni zęby przed ekstrakcją

Uzupełnianie utraconych, zniszczonych zębów za pomocą nowoczesnych metod.

Bez usuwania zębów – kompleksowe, nowoczesne leczenie ortodontyczne dla każdego

Specjalistyczna pomoc krwawiącym dziąsłom, skuteczny ratunek przed paradontozą

Metoda All on 4 pomoże odzyskać uśmiech i zapewni większy komfort niż protezy

Uśmiech Twojego dziecka – bez stresu i bólu – próchnicy mówimy STOP

Bezpieczne, bezbolesne, nieinwazyjne ekstrakcje ósemek w komfortowych warunkach

Nova Estetica w mediach

Nasi specjaliści pojawiają się w prasie oraz wywiadach, w których opowiadają o procedurach stomatologicznych i realizacji usług w praktyce. Przeczytaj ostatnie artykuły z ich udziałem!

Implanty nie tylko są wygodne i trwałe, ale i bezpieczne, a obecnie coraz bardziej modne. Dr Sebastian Łapiński opowiada o wielu zaletach leczenia implantologicznego.

Dr Martyna Wędrychowicz z wizytą w ursuskim klubie mam. Opowiadała o tym, jak dbać o ząbki malucha i jak zapobiegać wadom zgryzu u dzieci. Mamom dziękujemy za miłe przyjęc

Dr Sebastian Łapiński (implanty, protetyka), opisuje czym są implanty zębowe, dla jakich pacjentów implanty są szczególnie zalecane i jak o nie dbać po zakończeniu leczeni

d

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share