Metamorfozy

Metamorfozy

Metamorfozy uśmiechu. Zobacz, jak zmieniają się uśmiechy naszych Pacjentów!

Pacjenci, którzy spełniają swoje marzenia i z ufnością oddają się w ręce naszych ekspertów na metamorfozy uśmiechu, zyskują zmianę nie tylko jego wyglądu. Nowy uśmiech owocuje nowym, lepszy życiem! Razem z uśmiechem nasi Pacjenci otrzymują komfort codziennego funkcjonowania, poczucie szczęścia, większą pewność siebie i bardziej zadbany wygląd. I co najważniejsze – zdrowie, bo zdrowe zęby to ogromny powód do uśmiechu!

Zobacz, jak zmieniają się uśmiechy naszych Pacjentów – a to tylko zaledwie garstka przykładów rekonstrukcji uśmiechu – tych mniejszych, ale i tych kompleksowych – wymagających współpracy kilku ekspertów z Nova Estetica. Dzięki kompleksowemu podejściu nasze metamorfozy uśmiechu dają nie tylko spektakularne efekty, ale gwarantują również ich wyjątkową funkcjonalność na wiele lat. Niezmiennie wspieramy się w swojej pracy projektowaniem cyfrowym uśmiechu, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt. W każdy, nowym uśmiechu Pacjentów uwzględniamy również odpowiednie ułożenie relacji szczęka-żuchwa, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie wykonane prace protetyczne będą prawidłowo funkcjonować.

Poczuj, jak metamorfoza uśmiechu może okazać się wielkim przełomem również dla Ciebie!

Metamorfozy uśmiechu – zdjęcia przed i po leczeniu

Każda metamorfoza uśmiechu to 2 zdjęcia – przed leczeniem i efekt po leczeniu. Aby zobaczyć pełną metamorfozę (stan przed i po), chwyć strzałkę na dowolnym, poniższym zdjęciu i przesuwaj ją w prawą i lewą stronę.

Leczenie implantologiczne i ortodontyczne

Metamorfoza Pana Piotra

 1. Pan Piotr trafił do nas zmęczony ukrywaniem swojego uśmiechu – potrzebował zmiany.
 2. Jego uśmiech wymagał wieloetapowego leczenia i współpracy specjalistów z Nova Estetica. W pierwszym etapie wykonaliśmy pilne leczenie kanałowe pod mikroskopem.
 3. Zaopatrzyliśmy Pana Piotra w aparaty ortodontyczne, później został wszczepiony implant zęba i osadzona porcelanowa korona na implancie. Ostatnim etapem była korekta zwarcia (podniesienie zgryzu).
 4. Pan Piotr obecnie cieszy się nowym uśmiechem. Dba o regularne wizyty kontrolne u lekarza prowadzącego i higienistki.
Metamorfoza męskiego uśmiechu Nova Estetica - przed Metamorfoza męskiego uśmiechu Nova Estetica - po
Zęby przed leczeniem Pacjentka Nova Estetica Zęby po leczeniu pacjentka Nova Estetica

Licówki porcelanowe

Metamorfoza Pani Katarzyny

 1. Pani Katarzyna zgłosiła się do nas z ogromną potrzebą szybkiej zmiany swojego uśmiechu. Otrzymała właśnie propozycję stanowiska na wysokim szczeblu i chciała wesprzeć swoją pewność siebie również pięknym uśmiechem.
 2. Zaopatrzyliśmy braki zębowe w implant z koroną i wykonaliśmy estetyczne odbudowy w tylnym odcinku zębów. Górny łuk to porcelanowe licówki.
 3. Pani Katarzyna widząc swój nowy uśmiech mocno się wzruszyła – zmiana była spektakularna!

Licówki i wybielanie zębów

Metamorfoza Pani Ani

 1. Pani Ania to piękna i młoda kobieta, której w swoim wyglądzie przeszkadzały nierówne i przebarwione zęby.
 2. W pierwszej fazie leczenia wykonaliśmy wybielanie zęba martwego po leczeniu kanałowym – przebarwionej jedynki. Kolejnym etapem była periodontologiczna korekta dziąseł (gingiwektomia). Dopiero wówczas przygotowaliśmy licówki pełnoceramiczne na górny łuk zębowy. W dolnym wykonaliśmy estetyczne odbudowy zębów.
 3. Nowy uśmiech zyskał pełną akceptację Pani Ani.
Metamorfoza uśmiechu dentysta Warszawa Metamorfoza uśmiechu dentysta Warszawa Ursus
Metamorfoza Nova Estetetica-przed Metamorfoza po leczeniu w Nova Estetica

Aparat ortodontyczny

Metamorfoza Pani Amelii

 1. Pani Amelia to młoda osoba, która na ostatnim roku studiów postanowiła poprawić swój uśmiech.
 2. Już na pierwszy rzut oka widać, że konieczne było leczenie ortodontyczne, które jeszcze przed startem wzmocniliśmy diagnostyką stawów skroniowo-żuchwowych (deprogramacja Koisa).
 3. Dzięki otrzymanym informacjom opracowaliśmy plan bezpiecznego dla zgryzu leczenia ortodontycznego.
 4. Po zdjęciu aparatu ortodontycznego wykonaliśmy estetyczne wypełnienia w odcinku przednim.
 5. Pani Amelia z nowym uśmiechem rozpoczęła poszukiwanie pracy – z sukcesem!

Korony porcelanowe i licówki

Metamorfoza Pani Marceliny

 1. Pani Marcelina to energiczna młoda mama, która po urlopie macierzyńskim chciała wrócić do pracy. Zgłosiła się do nas z potrzebą diametralnej zmiany swojego uśmiechu.
 2. Przebarwione zęby okazały się zdrowe, nie wymagały dodatkowego leczenia. Piękny, jasny odcień zębów uzyskaliśmy dzięki pełnoceramicznym licówkom. Nowy uśmiech Pani Marceliny tworzą również korony porcelanowe, do których wykorzystaliśmy cyfrowy skaner wewnątrzustny zamiast standardowych wycisków z użyciem masy protetycznej.
 3. Pani Marcelina wróciła do pracy – co więcej – otrzymała awans na wymarzone stanowisko;)
Uśmiech pacjentki przed leczeniem w Nova Estetica Uśmiech pacjentki po leczeniu w Nova Estetica
Uśmiech po leczeniu w Nova Estetica Zmiana uśmiechu w Nova Estetica

Specjalistyczne rekonstrukcje uśmiechu

Metamorfoza Pana Jakuba

 1. Pan Jakub zgłosił się do nas z silnie postępującą chorobą okluzyjną. Poza silnie startymi zębami, cierpiał z powodu przewlekłego bólu głowy oraz stawu skroniowo-żuchwowego. Odczuwał ogromny dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu i gryzieniu.
 2. Szyna relaksacyjna wykonana specjalnie dla Pana Jakuba pomogła rozluzować stawy, a przeprowadzona pełna diagnostyka problemów za pomocą deprogramacji Koisa potwierdziła konieczność pełnej rekonstrukcji zgryzu. Za pomocą kilkunastu koron porcelanowych odbudowaliśmy Panu Jakubowi wysokość zgryzu.
 3. Nawracające migreny ustąpiły, a nowy uśmiech odmłodził i uszczęśliwił Pana Jakuba.

Leczenie protetyczne i endodoncja

Metamorfoza Pani Judyty

 1. Pani Judyta trafiła do nas z pilną potrzebą leczenia kanałowego i reendo.
 2. Zdecydowała się na kontynuację leczenia i poprawę zaniedbanego przez lata uśmiechu. Zęby po leczeniu kanałowym zostały wzmocnione wkładem koronowo-korzeniowym i odbudowane ceramiczną odbudową inlay, a częściowo trwałymi endokoronami.
 3. Pani Judyta jest w trakcie odbudowy dolnego odcinka zębów, a jej przykład pokazuje że uśmiech można zmienić bez względu na wiek.

Leczenie periodontologiczne i protetyczne

Metamorfoza Pani Haliny

 1. Pani Halina trafiła do nas z problemem periodontologicznym – przewlekłe zapalenie przyzębia.
 2. Wykonano serię kiretaży oraz leczenia zachowawcze i leczenie kanałowe pod mikroskopem. W ten sposób Pani Halina była gotowa do podjęcia leczenia ortodontycznego, w którym wykorzystaliśmy aparaty ortodontyczne ruchome (lip bumper oraz GMD) i w końcowym etapie aparat ortodontyczny stały. Po zakończonym leczeniu ortodontycznym wykonaliśmy kiretaż zamknięty kilku zębów, dzięki czemu udało się zahamować ich rozchwianie. Ostatni etap to odbudowy estetyczne kompozytowe, implant zęba 12 i korony porcelanowe.
 3. Pani Halina jest zachwycona nowym uśmiechem!
d

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share