Sprawdź jak będziesz wyglądać w swoim wymarzonym uśmiechu przed leczeniem!

Digital Smile Design – przepis na uśmiech idealny!

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu zaprojektujemy idealnie dopasowany do Ciebie nowy uśmiech. Zobaczysz go jeszcze przed leczeniem – już na etapie planowania. W tej metodzie nie trzeba wykonywać żadnych zabiegów stomatologicznych, żeby uzyskać uśmiech doskonały – taki, który nie tylko pozwala skorygować kształt i kolor zębów, ale pasuje również do Twojej mimiki twarzy, a nawet osobowości! DSD dzięki cyfrowej wizualizacji planu leczenia wyklucza ryzyko, że efekt po zakończonym leczeniu będzie inny od ustalonego wspólnie z lekarzem stomatologiem.

Digital Smile Design Warszawa

Stosując metodę DSD dostrzegam, jak cyfrowa metamorfoza pozytywnie wpływa na osobowość moich Pacjentów. Zdecydowanie dodaje im energii i pewności siebie

lek. stom. Sebastian Łapiński

Zalety Digital Smile Design:

  1. pasuje do każdego Pacjenta niezależnie od wieku i płci
  2. uśmiech jest w pełni dopasowany do twarzy i mimiki
  3. efekt końcowy widoczny już przed rozpoczęciem leczenia
  4. efekt końcowy po leczeniu zgodny z projektem cyfrowym – 100% przewidywalność
  5. lepsze zrozumienie przez lekarza stomatologa i technika dentystycznego potrzeb Pacjenta
  6. perfekcyjnie zaplanowane leczenie stomatologiczne, dopasowane do potrzeb Pacjenta i rekomendacji lekarza

Jak wykonujemy Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu?

Sesja foto i kliniczna

Najważniejsza jest rozmowa o Twoich oczekiwaniach i wyobrażeniach nowego uśmiechu. W trakcie sesji zdjęciowej poznajemy również Twoją osobowość i charakter. Dokładnie obserwujemy, w jaki sposób się uśmiechasz, jak mówisz oraz jak pracuje Twoja twarz. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować najlepszy i najbardziej dopasowany do Ciebie nowy uśmiech.

Analiza i projektowanie uśmiechu

Wykonane zdjęcia dokładnie analizujemy. Sprawdzamy relacje między zębami, ustami, uśmiechem a rysami twarzy i mimiką. Projektując Twój uśmiech zwracamy uwagę na proporcje i symetrię twarzy. Dokładnie określamy idealny kształt, strukturę oraz kolor zębów. W rezultacie powstaje wirtualny model 2D Twojego nowego uśmiechu.

Przymiarka nowego uśmiechu

Wzór Twojego nowego uśmiechu trafia do pracowni protetycznej. Technik dentystyczny tworzy model 3D idealnego uśmiechu (tzw. mock-up), czyli tymczasową nakładkę na zęby, którą możesz przymierzyć niczym nową sukienkę czy buty. Na tym etapie możesz zobaczyć jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

Metamorfoza i plan leczenia

Wykonujemy kolejną sesję zdjęciową, która pozwala Ci porównać zdjęcia przed i po. Na tym etapie dokładnie omawiamy Twoje wrażenia. Jeśli w pełni akceptujesz efekty metamorfozy, przystępujemy do planowania kompleksowego leczenia, aby cyfrowy projekt Twojego uśmiechu przenieść do rzeczywistości. Powstaje przejrzysty i dokładny plan leczenia.

Plan leczenia stomatologicznego

W przypadku DSD czas leczenia jest bardzo indywidualny. Może wymagać zaangażowania lekarzy stomatologów różnych specjalności. W Nova Estetica realizujemy wszystkie zabiegi stomatologiczne, jakie są niezbędne do stworzenia Twojego wymarzonego uśmiechu. Od wielu lat w leczeniu stomatologicznym umiejętnie łączymy pracę ortodonty, chirurga, protetyka i implantologa. W przypadku dodatkowych potrzeb gwarantujemy również opiekę lekarza endodonty i periodontologa. Wszystko wygodnie, w jednym miejscu i u doświadczonych specjalistów.

Plan leczenia stomatologicznego w Nova Estetica jest rozpisany na poszczególne etapy, dzięki czemu kolejne wizyty mogą być planowane z wyprzedzeniem i zgodnie z Twoim kalendarzem. Otrzymasz od nas również wsparcie w zakresie kredytowania leczenia – sprawdź tutaj.

d

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share