Sprawdź jak będziesz wyglądać w swoim wymarzonym uśmiechu przed leczeniem!

Digital Smile Design – przepis na uśmiech idealny!

Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu zaprojektujemy idealnie dopasowany do Ciebie nowy uśmiech. Zobaczysz go jeszcze przed leczeniem – już na etapie planowania. W tej metodzie nie trzeba wykonywać żadnych zabiegów stomatologicznych, żeby uzyskać uśmiech doskonały – taki, który nie tylko pozwala skorygować kształt i kolor zębów, ale pasuje również do Twojej mimiki twarzy, a nawet osobowości! DSD dzięki cyfrowej wizualizacji planu leczenia wyklucza ryzyko, że efekt po zakończonym leczeniu będzie inny od ustalonego wspólnie z lekarzem stomatologiem.

Digital Smile Design Warszawa

Stosując metodę DSD dostrzegam, jak cyfrowa metamorfoza pozytywnie wpływa na osobowość moich Pacjentów. Zdecydowanie dodaje im energii i pewności siebie

lek. stom. Sebastian Łapiński

Zalety Digital Smile Design:

  1. pasuje do każdego Pacjenta niezależnie od wieku i płci
  2. uśmiech jest w pełni dopasowany do twarzy i mimiki
  3. efekt końcowy widoczny już przed rozpoczęciem leczenia
  4. efekt końcowy po leczeniu zgodny z projektem cyfrowym – 100% przewidywalność
  5. lepsze zrozumienie przez lekarza stomatologa i technika dentystycznego potrzeb Pacjenta
  6. perfekcyjnie zaplanowane leczenie stomatologiczne, dopasowane do potrzeb Pacjenta i rekomendacji lekarza

Jak wykonujemy Cyfrowe Projektowanie Uśmiechu?

Sesja foto i kliniczna

Najważniejsza jest rozmowa o Twoich oczekiwaniach i wyobrażeniach nowego uśmiechu. W trakcie sesji zdjęciowej poznajemy również Twoją osobowość i charakter. Dokładnie obserwujemy, w jaki sposób się uśmiechasz, jak mówisz oraz jak pracuje Twoja twarz. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaprojektować najlepszy i najbardziej dopasowany do Ciebie nowy uśmiech.

Analiza i projektowanie uśmiechu

Wykonane zdjęcia dokładnie analizujemy. Sprawdzamy relacje między zębami, ustami, uśmiechem a rysami twarzy i mimiką. Projektując Twój uśmiech zwracamy uwagę na proporcje i symetrię twarzy. Dokładnie określamy idealny kształt, strukturę oraz kolor zębów. W rezultacie powstaje wirtualny model 2D Twojego nowego uśmiechu.

Przymiarka nowego uśmiechu

Wzór Twojego nowego uśmiechu trafia do pracowni protetycznej. Technik dentystyczny tworzy model 3D idealnego uśmiechu (tzw. mock-up), czyli tymczasową nakładkę na zęby, którą możesz przymierzyć niczym nową sukienkę czy buty. Na tym etapie możesz zobaczyć jak będzie wyglądał Twój nowy uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia.

dentysta Warszawa

Metamorfoza i plan leczenia

Wykonujemy kolejną sesję zdjęciową, która pozwala Ci porównać zdjęcia przed i po. Na tym etapie dokładnie omawiamy Twoje wrażenia. Jeśli w pełni akceptujesz efekty metamorfozy, przystępujemy do planowania kompleksowego leczenia, aby cyfrowy projekt Twojego uśmiechu przenieść do rzeczywistości. Powstaje przejrzysty i dokładny plan leczenia.

Plan leczenia stomatologicznego

W przypadku DSD czas leczenia jest bardzo indywidualny. Może wymagać zaangażowania lekarzy stomatologów różnych specjalności. W Nova Estetica realizujemy wszystkie zabiegi stomatologiczne, jakie są niezbędne do stworzenia Twojego wymarzonego uśmiechu. Od wielu lat w leczeniu stomatologicznym umiejętnie łączymy pracę ortodonty, chirurga, protetyka i implantologa. W przypadku dodatkowych potrzeb gwarantujemy również opiekę lekarza endodonty i periodontologa. Wszystko wygodnie, w jednym miejscu i u doświadczonych specjalistów.

Plan leczenia stomatologicznego w Nova Estetica jest rozpisany na poszczególne etapy, dzięki czemu kolejne wizyty mogą być planowane z wyprzedzeniem i zgodnie z Twoim kalendarzem. Otrzymasz od nas również wsparcie w zakresie kredytowania leczenia – sprawdź tutaj.

d

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share