Karolina Sobczyk-Szeremeta

specjalista protetyki stomatologicznej

lekarz stomatolog

Karolina Sobczyk - Szeremeta - ZnanyLekarz.pl
Godziny pracy
Poniedziałek

8:00-14:00

Wtorek

-

Czwartek

8:00-14:00

Piątek

8:00-14:00

Sobota

-

Zakres zabiegów:
  1. nowoczesna protetyka (mosty, korony, licówki)
  2. bonding, estetyka uśmiechu
  3. stomatologia zachowawcza
  4. implantoprotetyka

Specjalistka protetyki stomatologicznej.

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym z 2011 roku. Z NOVA ESTETICA związana od 2018 roku. Uczestniczka Curriculum Endodontycznego oraz Curriculum Implantoprotetycznego. 

Zdecydowanie najwięcej satysfakcji sprawia jej wsparcie Pacjentów w zakresie protetyki – z ogromnym wyczuciem estetycznym tworzy korony i licówki porcelanowe. Wykonuje również odbudowy protetyczne na implantach. Jeśli jest taka potrzeba, zaopiekuje się Pacjentem potrzebującym protezy. W stomatologii estetycznej od lat wykonuje trwałe i doskonale dobrane kolorystycznie odbudowy estetyczne, tzw. bonding. W kompleksowej opiece nad Pacjentem prowadzi również  leczenie zachowawcze.

Uczestniczy w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach, stale poszerza i aktualizuje zdobytą wiedzę, wzmacniając swoje doświadczenie. W codziennej pracy stawia na skuteczność, estetykę, dokładność i mikroinwazyjność.

Uwielbiana przez Pacjentów, którzy doceniają nie tylko jej umiejętności i doświadczenie, ale również wyjątkowe wyczucie i cierpliwość. Każdy z nich czuje się niezwykle komfortowo w trakcie wizyty.

d

Per conubia nostra, per inceptos hime
Mauris in erat justom etone. Per conub
per inceptos hime naeos.

Where to find us

Social Share