Skip to content

PayPlus nowoczesne rozwiązanie płatnicze

Warto płacić z PayPlus. Możesz zadbać o zdrowie i urodę TERAZ, a zapłacić PÓŹNIEJ. Do 30 dni bez dodatkowych kosztów. Za każdą wizytę z rachunkiem od 100 zł do 5000 zł. To najbardziej higieniczna metoda płatności! Przy tym niezwykle wygodna i bezpieczna.

Korzystaj z nowoczesnych rozwiązań płatniczych

Leczenie stomatologiczne bez bólu – to oczywiste. Dzięki PayPlus leczenie w Nova Estetica jest również wygodne. Jako jedni z pierwszych na rynku usług stomatologicznych wprowadziliśmy nowy system płatności online PAYPLUS. Wygodny, bezpieczny i szybki, uwielbiany przez Pacjentów. Daje możliwość odroczenia zapłaty za leczenie w Nova Estetica nawet do 30 dni lub późniejsze rozłożenie płatności na niskooprocentowane raty online. Cały proces jest niezwykle prosty, wymaga jedynie podania podstawowych danych w naszej recepcji bezpośrednio po zakończonej wizycie.

System płatności online – bezpieczeństwo i pewność

W naszej klinice rekomendujemy tylko bezpieczne rozwiązania – zarówno w procesie leczenia stomatologicznego, jak i późniejszych rozliczeń. PayPlus podbił nasze serca prostotą formalności, mnóstwem korzyści dla naszych Pacjentów czy wreszcie bezpieczeństwem transakcji bezgotówkowych oraz przekazywanych danych osobowych. 

Co nas przekonało w płatnościach PayPlus?

niezwykle prosta formuła całego procesu (tylko 2 minuty)
brak konieczności używania haseł i loginów (np. do Twojego rachunku w banku)
brak konieczności podawania danych wrażliwych, numerów kart kredytowych czy debetowych
bezpieczeństwo transakcji płatniczej - szyfrowanie i realizacja za pośrednictwem zabezpieczonych serwerów
Z PayPlus może skorzystać osoba z polskim obywatelstwem, mająca ukończone 25 lat, posiadająca przy sobie dokument tożsamości i smartfon z dostępem do internetu. Jednorazowy limit płatności z PayPlus to 5000 zł.

Raty u stomatologa - jak je otrzymać w Nova Estetica?

odroczona płatność Payplus

Nowoczesne rozwiązania kredytowe – do 30 dni 0%

Payplus to połączenie systemu płatności online i odroczonej płatności w jednej usłudze. To nowoczesne, modne, a przede wszystkim wygodne. Payplus może uratować Twój miesięczny budżet wydatków;) Dzięki niemu zyskujesz stabilną płynność finansową i nie musisz przerywać leczenia u stomatologa nawet w przypadku nieprzewidzianych dodatkowych wydatków.

W gabinecie zatwierdź kwotę, którą chcesz odroczyć i spłacić bez żadnych odsetek w ciągu 30 dni tradycyjnym przelewem bankowym lub za pomocą szybkich płatności online. Rejestrując się w panelu  https://panel.pay-plus.pl/ możesz wydłużyc termin spłaty o kolejne miesiące.

Korzyści płacenia PayPlus za leczenie w Nova Estetica

wykonasz zabieg stomatologiczny w dowolnym momencie – zawsze, kiedy tego potrzebujesz

płacisz za zabieg w dogodnym momencie, do 30 dni po wizycie bez dodatkowych kosztów

zatrzymasz pieniądze na swoim koncie, możesz sfinansować inne wydatki

możesz rozłożyć płatność na raty logując się na https://panel.pay-plus.pl/