O nas
Lekarze
Sebastian Łapiński

Sebastian Łapiński

Właściciel i twórca Kliniki Dentystycznej Nova Estetica. Z zawodu lekarz stomatolog, z charakteru perfekcjonista. Mentorem w dziedzinie stomatologii był dla niego wujek. Jako specjalista nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, co owocuje w każdym aspekcie funkcjonowania kliniki. Jest szczęśliwym mężem i ojcem dwóch synów. Nieliczne wolne chwile poświęca właśnie rodzinie albo swojej pasji – męskim wypadom motocyklowym.

certyfikaty opinie

Ryszard Łapiński

Ryszard Łapiński

Specjalista chirurg stomatolog. Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego. Od ponad 30 lat pomaga uśmiechać się swoim pacjentom. Życzliwy i otwarty na ludzi, z niebanalną osobowością i pozytywną energią. Kocha przyrodę i zwierzęta.

certyfikaty opinie

Gloria Binek – Kosieradzka

Gloria Binek – Kosieradzka

Lekarz stomatolog. Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu z wyróżnieniem. Podobnie jak stypendium zagraniczne w Padwie. W klinice Nova Estetica zajmuje się przede wszystkim periodontologią i endodoncją, te dziedziny stomatologii interesowały ją najbardziej już podczas studiów. Swoje umiejętności rozwija także w stomatologii zachowawczej, estetycznej i protetyce. Uczestniczy w tematycznych szkoleniach, sympozjach i kursach, dzięki czemu stale aktualizuje zdobytą wiedzę i poszerza doświadczenie zawodowe. Zaangażowana w pracę, uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do Pacjentów. W wolnych chwilach lubi odpocząć przy dobrej muzyce. Uwielbia nurkowanie i podziwianie życia wodnego.

certyfikaty opinie

Martyna Wędrychowicz

Martyna Wędrychowicz

Lekarz stomatolog. Ukończyła Warszawską Akademię Medyczną w 2007 roku. W kolejnych latach odbyła cykl szkoleń i seminariów ortodontycznych, realizując systematycznie wyznaczony przez siebie cel, czyli leczenie ortodontyczne skutecznymi i bezpiecznymi metodami. Leczy techniką bez usuwania zębów i ze stabilnym efektem leczenia. W bardziej skomplikowanych przypadkach współpracuje z innymi specjalistami  z Nova Estetica.

Szczęśliwa mama dwóch synów, którzy są jej najwdzięczniejszymi modelami do fotografowania – ostatnio odkrytej pasji. Lubi aktywny tryb życia i sport (narciarstwo zjazdowe, pływanie, wycieczki piesze w góry).

certyfikaty opinie

Justyna Leszczyńska

Justyna Leszczyńska

Lekarz stomatolog. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Stomatologia to jej pasja, dlatego stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Interesuje ją stomatologia estetyczna, endodoncja oraz protetyka stomatologiczna. Ceni dobry kontakt z pacjentami, a ich uśmiech i zadowolenie są dla niej największą nagrodą. Szczęśliwa mama córki, która zapewnia jej stały przypływ pozytywnych wrażeń. Wolne chwile wypełnia rekreacyjną jazdą na rolkach i żeglarstwem śródlądowym.

certyfikaty opinie

Michał Korzan

Michał Korzan

Lekarz stomatolog. Odkąd w 2004 roku zdobył dyplom nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez praktykę zawodową oraz szkolenia i kursy. Prawie cztery lata pracował na kontrakcie w klinice dentystycznej w Szwecji. Pobyt ten zaowocował bogatym doświadczeniem i sprecyzowaniem zainteresowań w zakresie stomatologii do endodoncji, protetyki, chirurgii i stomatologii estetycznej. Poza pracą czas wypełnia mu rodzina i hobby – własnoręcznie tworzone rzeźby w drewnie i obrazy.

certyfikaty opinie

Justyna Nawrocka-Dworniak

Justyna Nawrocka-Dworniak

Lekarz stomatolog. W 2003 roku ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie. Od początku studiów pasjonowała się stomatologią estetyczną i protetyką. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem, ale nie tylko dzięki niemu jest w pracy dokładna. To cecha jej charakteru. W leczeniu pacjentów wykorzystuje lupy stomatologiczne. Brała udział w wielu specjalistycznych szkoleniach, dzięki którym jeszcze lepiej potrafi zaplanować leczenie. Jej pasją jest narciarstwo i kitesurfing. Uwielbia także gotować.

certyfikaty opinie

Anna Kwiecień

Anna Kwiecień

Lekarz stomatolog. W naszej klinice specjalizuje się w leczeniu dzieci. Ma wieloletnie doświadczenie wypełnione sukcesami w ratowaniu zębów w najtrudniejszych przypadkach. Mali pacjenci potrafią do niej jechać kilkadziesiąt kilometrów;) Prywatnie jest szczęśliwą mamą. Wolne chwile poświęca na podróże, znajduje również czas na wartościowy film w kinie.

certyfikaty

Olga Lewczuk

Olga Lewczuk

Lekarz stomatolog. Studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku ukończyła uzyskując dyplom lekarza stomatologa w 2003 roku. Niemal z marszu rozpoczęła pracę w specjalistycznej praktyce prywatnej zajmującej się leczeniem protetycznym i ortodontycznym (przedprotetycznym). W trakcie pracy zawodowej odbywała liczne szkolenia i kursy pogłębiające wiedzę z dziedziny endodoncji, protetyki i ortodoncji.
Obecnie specjalizuje się w odbudowie estetycznej zębów metodami bezpośrednimi, pośrednimi i rekonstrukcją zwarcia.
Prywatnie od 2014 roku szczęśliwa mama trójki dzieci. W wolnym czasie podróżuje, czyta książki i ciągle odkrywa na nowo, że ideał jest po to, aby do niego dążyć.

certyfikaty

Anna Niedźwiadek

Anna Niedźwiadek

Lekarz dentysta. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2012 roku. Od początku pracy zawodowej w kręgu jej zainteresowań była stomatologia zachowawcza i protetyka stomatologiczna. Bierze udział w szkoleniach i kursach zawodowych, dzięki czemu stale aktualizuje zdobytą wiedzę i poszerza umiejętności zawodowe. W klinice Nova Estetica zajmuje się przede wszystkim stomatologią zachowawczą i endodoncją. Lubi aktywny tryb życia i sport – szczególnie wspinaczkę skałkową.

certyfikaty

Paweł Sawicki

Paweł Sawicki

Lekarz dentysta. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Bierze udział w warsztatach i konferencjach dotyczących minimalnie inwazyjnej chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz implantologii. Członek rady programowej czasopisma „Forum Stomatologii Praktycznej”. Laureat I miejsca sesji stomatologicznej w czasie 10. Konferencji Naukowej Studentów i Młodych Lekarzy w Katowicach. Autor artykułów w czasopismach takich jak „Twój Przegląd stomatologiczny” oraz „Forum stomatologii praktycznej”. Jego szczególną pasją są zabiegi chirurgiczne (m.in. usuwanie zębów zatrzymanych), implantologiczne (odbudowa zębów na implantach) oraz regeneracja tkanki kostnej. Poza stomatologią kocha także sporty wodne.

certyfikaty

Asysta stomatologiczna
Aleksandra Karbowiak

Aleksandra Karbowiak

Higienistka stomatologiczna. Zanim rozpoczęła karierę w branży stomatologicznej, studiowała w Wyższej Szkole Cła i Logistyki, na kierunku Logistyka Transportu Międzynarodowego. Zdobytą wiedzę wykorzystuje dbając w klinice o logistykę w zakresie optymalnego grafiku oraz sprawnego funkcjonowania gabinetów. Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe, Kierunek Higiena Stomatologiczna. Relaksuje się przy muzyce filmowej, pieczeniu oraz oglądaniu filmów. Jej śmiech i poczucie humoru to cechy charakterystyczne.

certyfikaty

Ewa Orłowska

Ewa Orłowska

Asystentka stomatologiczna. Absolwenta Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek Higiena Stomatologiczna. Prowadzi i rozwija Laboratorium Nova Estetica, tym samym odkrywając swoją nową pasję zawodową. Nikt nie zna tak dobrze uśmiechów naszych pacjentów jak Ewa, która odlewa modele diagnostyczne. Interesuje się modą, zawsze świetnie ubrana, uwielbia polski hip-hop.

certyfikaty

Dominika Piekielnik

Dominika Piekielnik

Asystentka stomatologiczna. Higienistka stomatologiczna. Kocha zwierzęta. Ma swojego yorka. W przyszłości chce mieć parę owczarków niemieckich. Uwielbia podróżować, szczególnie zwiedzać polskie i europejskie miasta. Wolne chwile spędza z rodziną i przyjaciółmi. W niedługiej przyszłości chce skoczyć ze spadochronem. Zawsze pełna pomysłów, inicjatywy i pozytywnej energii.

certyfikaty

Iza Kaczmarczyk

Iza Kaczmarczyk

Asystentka stomatologiczna. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, kierunek Zdrowie Publiczne. Wiedzę zdobytą podczas studiów wykorzystuje w bezpośredniej pracy z pacjentami, co daje jej dużo satysfakcji. Uwielbia czytać książki, stara się zdrowo odżywiać (czym inspiruje cały zespół) i żyć aktywnie. Znana z pięknego i energetycznego uśmiechu, którym rozpromienia naszą klinikę.

certyfikaty

Justyna Strzelec

Justyna Strzelec

Justyna Strzelec Ukończyła Wydział Stomatologiczny Higienistka Stomatologiczna o profilu technik dentystyczny Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego. Technikiem jednak nie została, z czego najbardziej cieszą się nasi Pacjenci, którzy systematycznie stawiają się do niej na najlepsze zabiegi skalingu i piaskowania. Ma wielu oddanych Pacjentów, zwłaszcza tych, którzy zgłosili się do niej z problemami periodontologicznymi lub po długiej przerwie w zabiegach higienizacyjnych. Kiedy nie pracuje lubi gotować, swój wolny czas spędza z rodziną.

certyfikaty

Dział obsługi pacjenta
Katarzyna Stocka

Katarzyna Stocka

Recepcjonistka. Studiowała w Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki, gdzie uzyskała specjalizację fitness. Szczęśliwa mama dwójki dzieci. Prowadzi bardzo aktywny tryb życia, począwszy od regularnych zajęć zumby po bieganie i jazdę na rolkach z córką. To właśnie sport jest oprócz turystyki, medycyny i książek głównym zainteresowaniem. Dzięki swojemu zaangażowaniu w pracę i komunikatywności z łatwością nawiązuje kontakty i osiąga zamierzone cele. W Nova Estetica dba o regularne kontrole naszych pacjentów u stomatologa i higienistki.

certyfikaty

Przypadki leczenia w NOVA ESTETICA