Cennik

Leczenie stomatologiczne jest bardzo indywidualną sprawą. Każdy przypadek jest inny i do każdego podchodzimy ze szczególną uwagą.

Koszty leczenia mogą różnić się w zależności od wielu czynników. Dlatego kompleksowe leczenie przeprowadzamy na podstawie indywidualnego planu leczenia zaakceptowanego przez pacjenta. Cennik typowych usług Kliniki Dentystycznej Nova Estetica dostępny jest w recepcji naszej placówki.

 

Poniżej znajdą Państwo orientacyjne ceny zabiegów i usług. Przybliżonych informacji dotyczących kosztów leczenia można zasięgnąć również pisząc na adres kontakt@novaestetica.pl lub dzwoniąc.

Każdy stały pacjent może liczyć na bezpłatną wizytę kontrolną raz na 6 miesięcy!

 

Nieustannie dbamy o najwyższą jakość obsługi Naszych Pacjentów. Jeśli mimo tego macie Państwo zastrzeżenia, uprzejmie prosimy o spisanie i wysłanie uwag w formie e-mail na adres: biuro@novaestetica.pl. Gwarantujemy każdorazowe, indywidualne ich rozpatrzenie.

 

Akceptujemy karty płatnicze:

Oferujemy także możliwość płatności w ratach z MediRaty – kalkulator znajduje się pod cennikiem.

 

Cennik

Uśmiech na raty!

Planujesz leczenie stomatologiczne, ale jego koszty są dla Ciebie barierą? Mamy na to rozwiązanie! MediRaty to finansowanie zabiegów medycznych w niezwykle korzystnej i uproszczonej procedurze kredytowej.Przypadki leczenia w NOVA ESTETICA